Angličtina pro nejmenší 2010/11

V tomto kroužku se zábavnou formou snažím předat dětem základy angličtiny. Probíráme slovní zásobu formou her a soutěžení. Postupně se dostáváme k formování vět. Tento kroužek je nabízen žákům 1. a 2. ročníku každý čtvrtek od 12:00-12:45. V současné době tuto aktivitu navštěvuje 10 žáků, kteří jsou aktivní a o angličtinu jeví velký zájem. Vyučování probíhá v celcích slovní zásoby. Od začátku školního roku jsme objevovali exotická zvířátka, školní potřeby a jejich barvičky. Na psanou formu slov se příliš nezaměřujeme, i když žáci (i ti nejmenší) tuto formu zvládají a jsou na své psané výtvory pyšní. Jsem ráda, že naši žáci projevují zájem o cizí jazyk, který jim může být v jejich budoucnosti velmi užitečný.

Paní učitelka Mgr. Jana Newton

angličtina angličtina angličtina angličtina

angličtina angličtina

Zápis do základní školy

Zveme děti a rodiče na zápis do prní třídy ZŠ. V úterý 3. dubna od 14.30 hodin v 1. patře školy. Vezměte rodný list dítěte k nahlédnutí, vyplněný dotazník a přihlášku ke vzdělávání. Pokud formuláře nemáte, dostanete je k vyplnění přímo ve škole. Více informací v oddíle Oznámení. Těšíme se na vás. Mgr. Dana Brašíková, ředitelka školy

Uzavření MŠ v době jarních prázdnin

V době od 5. do 9.3. 2018 bude MŠ Písečná uzavřena. Ve školce proběhnou nutné opravy a sanitární čištění jak místností MŠ, tak ŠJ. Mgr. Dana Brašíková

Uzavření MŠ

Z vážných personálních důvodů bude v pátek 2.2.2018 uzavřená mateřská škola. Děkuji za pochopení. Mgr. Dana Brašíková

Začátek školního roku

Srdečně všechny zveme na slavnostní zahájení školního roku 2017-2018. Proběhne v pondělí 4. září v  7.45 hodin ve vestibulu školy. Mgr. D. Brašíková

Stravné na  Červen  2018 se bude vybírat 31.5.2018 v MŠ od 6.00-15.30hod.Koláčková M.