Archiv

Podporujeme

Archiv aktualit ZŠ a MŠ Písečná

Aktuality školního roku 2008/2009

 

Zápis do 1. ročníku

Zveme všechny budoucí prvňáčky s jejich rodiči k zápisu do 1. ročníku naší školy. Týká se to dětí narozených od 1.září 2002 do 31.srpna 2003 a dětí, které měly odklad povinné školní docházky.

Kdy: 5. února 2009   Kde: Základní škola Písečná, 1. třída  V kolik hodin: od 15 do 17 hodin

Rodiče nebo zákonní zástupci přinesou :

1. rodný list dítěte

2. písemnou žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání

3. popřípadě písemnou žádost o odklad povinné školní docházky

4. vyplněný dotazník

Obě žádosti a dotazník dostanou rodiče v MŠ nebo při zápisu v ZŠ Písečná.

Dana Brašíková, ředitelka školy

Vánoční dražba

Chtěla bych touto cestou poděkovat členům Softtenisového klubu TONDA CUP Písečná za finanční obnos, který jsme jako škola obdržely. Jedná se o částku 16 742 Kč. Bude věnována na zakoupení vypalovací pece do keramického kroužku. Ten na naší škole pracuje již druhým rokem. Na financování takto nákladného zařízení se bude podílet také Obecní úřad  a škola v Písečné.

Protože ani tak nebudou prostředky stačit, obracíme se na všechny občany v obci s prosbou. Pokud by chtěli jakoukoliv částku přidat, budeme opravdu rádi. Všechny tyto prostředky by byly účelově vázané pouze na zakoupení vypalovací pece.

Ještě jednou děkuji členům Sofftenisového klubu a případným dalším dárcům za pomoc.

Dana Brašíková, ředitelka školy

Koledování 

Ze školního kola postoupili čtyři žáci do okresní soutěže. Byly to tyto děti: Jana Ignačáková, Kristýna Černá, Klára Konečná a Marek Domes.

Jana Ignačáková vybojovala ve své kategorii 1. místo s právem zúčastnit se nahrávání CD, které bylo věnované jesenickému Koledování a vystoupit na koncertě v neděli 14. prosince.                   

Dana Brašíková, ředitelka školy    

Aktuality

Začátek školního roku

Slavnostní zahájení nového školního roku 2018-2019 bude v pondělí 3. září 2018 v 7.45 hodin ve vestibulu školy v Písečné. 

Uzavření MŠ

Oznamujeme, že mateřská škola bude uzavřena od 2.7.2018 do 12.8.2018. Školka se opět otevře v pondlěí 13. srpna. 

Zápis do základní školy

Zveme děti a rodiče na zápis do prní třídy ZŠ. V úterý 3. dubna od 14.30 hodin v 1. patře školy. Vezměte rodný list dítěte k nahlédnutí, vyplněný dotazník a přihlášku ke vzdělávání. Pokud formuláře nemáte, dostanete je k vyplnění přímo ve škole. Více informací v oddíle Oznámení. Těšíme se na vás. Mgr. Dana Brašíková, ředitelka školy

Uzavření MŠ v době jarních prázdnin

V době od 5. do 9.3. 2018 bude MŠ Písečná uzavřena. Ve školce proběhnou nutné opravy a sanitární čištění jak místností MŠ, tak ŠJ. Mgr. Dana Brašíková

Začátek školního roku

Srdečně všechny zveme na slavnostní zahájení školního roku 2017-2018. Proběhne v pondělí 4. září v  7.45 hodin ve vestibulu školy. Mgr. D. Brašíková