Informace o zaměstnancích

Zaměstnanci Mateřské školy v Písečné

1. Radmila Jankesová zást.řed. pro MŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
2. Hana Tabarelli učitelka MŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zaměstnanci školní jídelny

1. Martina Koláčková vedoucí ŠJ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Zaměstnanci Základní školy v Písečné

1. Mgr. Dana Brašíková ředitelka školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
2. Mgr. Renáta Juříková učitelka ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
3. Mgr. Darja Deglovičová učitelka ZŠ  
4. Mgr. Soňa Jarošová učitelka ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
5. Mgr. Iva Drochýtková učitelka ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
6. Zuzana Skřejpková vychovatelka ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
7. Veronika Juránková  vychovatelka ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
8. Bc. Tereza Sedlářová asistentka pedagoga