Informace o zaměstnancích

Zaměstnanci Mateřské školy v Písečné

1. Radmila Jankesová zást.řed. pro MŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
2. Hana Tabarelli učitelka MŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
3. Mgr. Klára Mrázková učitelka MŠ  
4. Nikola Suchanová učitelka MŠ  
4. Hana Holánová školnice  

 

Zaměstnanci školní jídelny

1. Martina Koláčková vedoucí ŠJ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
2. Jaroslava Livinská kuchařka  

 

 Zaměstnanci Základní školy v Písečné

1. Mgr. Dana Brašíková ředitelka školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
2. Mgr. Renáta Juříková učitelka ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
3. Mgr. Darja Deglovičová učitelka ZŠ  
4. Mgr. Soňa Jarošová učitelka ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
5. Mgr. Iva Drochýtková učitelka ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
6. Veronika Juránková  vychovatelka ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
7. Monika Tazbírková vychovatelka ZŠ  
8. Bc. Tereza Sedlářová asistentka pedagoga  
9. Angelika Šalplachtová asistentka pedagoga  
10. Renáta Plášková asistentka pedagoga