Oslavy 120. výročí budovy školy č. 76 v Písečné

16. září                v rámci obecních Her bez hranic bude slavnostní veřejné přijetí prvňáčků mezi jejich spolužáky s malým kulturním programem, zakončené ohňostrojem.

21. října              školní zábava.

23. listopadu     pro veřejnost beseda s naší partnerskou organizací Green Life s promítáním záběrů z fotopastí a besedou o ochraně deštného pralesa na Sumatře a o globálním poškozování této krajiny nadnárodními společnostmi.

9. prosince        Vánoční ples pro děti.

13. ledna             vystoupení hudebního divadla Slunečnice pro rodiče a děti.

10. února            dopoledne den otevřených dveří ve škole s prezentací ze života školy od historie po současnost.

10. února            večer Výroční ples školy.

23. března          vynášení Morany.

14. dubna           slavnostní vysazení památečního stromu k výročí oslav a následný výlet po okolí obce spojeným s ověřováním znalostí z historie školy v Písečné.

11. května           happening k Noci literatury.

12. května          Akademie ke Dni matek.

20. června          setkání žáků všech málotřídek  našeho okresu.

28. června          Slavnost vysvědčení.

Každá akce je otevřena pro veřejnost, budeme rádi za vaši účast a podporu.

Doprovodné akce: celoroční příprava krátkého filmu o památných místech naší obce a také malý Zpravodaj vzpomínek na naši školu od pamětníků, ale také našich současných žáků.

Podrobnosti k jednotlivým akcím budou vždy zveřejněny místním rozhlasem a otištěny v místním Zpravodaji.

Akce se konají za podpory Obecního úřadu v Písečné a Školské a kulturní komise v Písečné.

Začátek školního roku

Srdečně všechny zveme na slavnostní zahájení školního roku 2017-2018. Proběhne v pondělí 4. září v  7.45 hodin ve vestibulu školy. Mgr. D. Brašíková

Stravné na  LEDEN  2018 se bude vybírat 22.12.2017 v MŠ od 6.00-15.30hod.Koláčková M.