Soutěžní úspěchy

Naše škola se každoročně zúčastňuje nejrůznějších soutěží, ať už sportovních, pěveckých nebo recitačních.

Také letos jsme využili nabídky zazpívat si na jesenickém Koledování.

Nejprve jsme uskutečnili školní kolo, ze kterého postoupili čtyři žáci do okresní soutěže. Byly to tyto děti: Jana Ignačáková, Kristýna Černá, Klára Konečná a Marek Domes.

Všichni zpěváci si vedli velmi dobře, ale konkurence byla veliká. I tak jsme neodešli  s prázdnou. Jana Ignačáková vybojovala ve své kategorii 1. místo s právem zúčastnit se nahrávání CD, které bylo věnované jesenickému Koledování a vystoupit na koncertě v neděli 14. prosince.

Děkuji paní učitelce Renátě Juříkové za přípravu dětí a dětem blahopřeji k jejich výkonům, umístění a reprezentaci školy.                        Dana Brašíková, ředitelka školy

Začátek školního roku

Srdečně všechny zveme na slavnostní zahájení školního roku 2017-2018. Proběhne v pondělí 4. září v  7.45 hodin ve vestibulu školy. Mgr. D. Brašíková

Stravné na  PROSINEC  2017 se bude vybírat 30.11.2017 v MŠ od 6.00-15.30hod.Koláčková M.