I. POLOLETÍ

SKŘÍTKOVÁNÍ

!!! ZMĚNA !!!

Z DŮVODU VELKÉ NEMOCI PŘELOŽENO NA ÚTERÝ 26. 10. OD 15.00 HOD.

Srdečně zveme všechny děti a jejich rodiče na školkovské SKŘÍTKOVÁNÍ, které proběhne 21. 10. od 15.00 hod. v MŠ.
Akce bude probíhat venku a v prostorách MŠ, kde budou připravené škítkovské dílničky. V případě nepříznivého počasí se celá akce uskuteční v budově MŠ.

TŘÍDNÍ SCHŮZKA

Srdečně zveme všechny rodiče na třídní schůzku, která proběhne ve středu 22. 9. od 16.15 hodin v MATEŘSKÉ ŠKOLE.

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

V novém školním roce jsme otevřeli dvě třídy.

1. třída Berušky - mladší děti 2,5 - 5 let
2. třída Sluníčka - předškoláci a OŠD

Nadále nás Školním vzdělávacím programem bude provázet Krtek pomocníček, kterého si děti v minulém roce velmi oblíbily. Představuje pro ně vzor, který má spoustu kamarádů, kterým pomáhá, zažívá s nimi spoustu zábavy a dobrodružství.
Těšíme se na nové společné zážitky a přejeme dětem i rodičům, aby si to v novém školním roce užili.
TÝM MŠ PÍSEČNÁ