Školní zábava 11. 11. 2023

Vážení rodiče,

Školní zábava chystaná Radou rodičů při ZŠ a MŠ se bude konat 11.11.2023. Cílem je pomoci oběma zařízením finančně zajistit různé akce. Proto vás prosíme, abyste podpořili množství vydělaných peněz tím, že darujete buď peníze, nebo dar do tomboly. Pokud nemáte tuto možnost, nabízím vám koupi vstupenek na zábavu. Ať už přijdete nebo ne. Cena jedné vstupenky je 100 Kč.

Všechny věci se shromažďují ve škole do pátku 10.11., finanční dary se shromažďují do pondělí 6.11. kvůli koupení hlavní výhry. Děkujeme za pomoc a srdečně vás zveme na zábavu. R. Juříková

Informačně organizační schůzka rodičů, kteří chtějí pomoci, bude v pátek 13.10. v 18:00 u paní Vašinové ve Studenem Zejfu.

Chystání sálu bude v pátek 10.11. od 16 hodin.

Sdružení Rady rodičů prosí rodiče o pomoc při samotné organizaci zábavy v sobotu 11.11. Kdo z rodičů by chtěl pomoci, ať kontaktuje paní Janu Rajskou, e-mail: janara@atlas.cz .

Děkujeme za to, že pomáháte.