Plavecký kurz 10. 1. – 21. 3. 2023

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

blíží se nám čas, kdy začneme jezdit na pravidelný plavecký kurz na bazén v České Vsi. Čekali jsme na vyjádření vedení bazénu, zda vůbec zůstane bazén v zimních měsících otevřen či ne. Důvodem je obrovský nárůst cen energií. Nakonec bazén zůstává otevřený a plavecký kurz může i letos proběhnout, tak jak to máme zaneseno v ŠVP. Bohužel, cena kurzu je mnohem vyšší.

Rozpočet:

Bazén (10 lekcí) …………………. 45 000,- (cena za 1h – 3000,- Kč, 1 lekce má 1,5 h – 4500,-)

10 X BUS doprava ……………… 18 000,- (cena za jednu jízdu asi 1800,- Kč)

Instruktoři ………………………… 0,- Kč (výcvik učí učitelé ZŠ v rámci TV)

Celkem: 63 000,- : 66 = 954,-Kč (55 žáků ZŠ + přibereme asi 11 žáků z MŠ)

Zaokrouhlení: 1000,- Kč za výcvik (rezerva ze zaokrouhlení se použije v případě, že by došlo k navýšení ceny autobusu)

Pokud peníze zůstanou převedou se u žáků ZŠ do kultury, dětem v MŠ budou vráceny.

V případě absence na některé lekci se peníze nevrací.

Pokud by se žák nemohl z naléhavých zdravotních důvodů kurzu zúčastnit, musí rodiče či zákonní zástupci podat žádost o uvolnění žáka z TV (ke stažení zde) a přiložit lékařskou zprávu.

Na vyžádání můžeme vyplnit příjmový doklad, který můžete použít k proplacení na vaší zdravotní pojišťovně.

Informace dostanete do ŽK v prosinci před Vánocemi.

Na plavecký kurz začneme jezdit 10.1.2023 a budeme jezdit každé úterý. Konec kurzu bude 21.3.2023.

Informace posílám v dostatečném předstihu. Plavecký výcvik je součástí TV a musíme využít každou možnost, abychom dětem ukázali, že voda není nepřítel. Naopak, pokud to s ní umíme, stává se přítelem na celý život. Stále platí, že plavání je jedna z nejdůležitějších dovedností, které bychom měli umět, protože nám jednou může zachránit život.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na plaveckém výcviku.