Školní zábava 22.10.2022

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

Školní zábava chystaná Radou rodičů při ZŠ a MŠ se bude konat 22.10.2022, doufejme, že ji nic nepřekazí a nebudeme muset opět zábavu přesouvat na jaro. Cílem je pomoci oběma zařízením finančně zajistit různé akce. Prosto vás prosíme, abyste podpořili množství vydělaných peněz tím, že darujete buď peníze, nebo dar do tomboly. Pokud nemáte tuto možnost, nabízím vám koupi vstupenek na zábavu. Ať už přijdete nebo ne. Cena jedné vstupenky je 100 Kč.

Všechny věci se shromažďují v ZŠ či MŠ do pátku 21.10., finanční dary se shromažďují do čtvrtku 13.10. kvůli koupení hlavní výhry. Děkujeme za pomoc a srdečně vás zveme na zábavu. R.Juříková

Chystání sálu bude v pátek 21.10. od 16 hodin

a úklid v neděli 23.10. ve 14 hodin.

Sdružení Rady rodičů prosí rodiče o pomoc při samotné organizaci zábavy v sobotu 22.10. Kdo z rodičů by chtěl pomoci, ať kontaktuje paní Janu Rajskou, e-mail: janara@atlas.cz .

Děkujeme za to, že pomáháte.

To top